Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання бізнес-інкубатора з учасниками АТО й ООС

25.01.2021 10:00 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет бізнес-інкубатор співпраця з ветеранами АТО/ООС

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) постійно приділяється належна увага питанням взаємодії з бізнесом, укладаються угоди про співробітництво зі стейкхолдерами. А також тут надається допомога всім охочим започаткувати свою підприємницьку справу, для чого, зокрема, й функціонує академічний бізнес-інкубатор. Особливо важливою в сучасних умовах воєнної агресії Російської Федерації є підтримка тих, хто боронив нашу країну від підступного ворога.

Тому нещодавно відбулося позачергове засідання бізнес-інкубатора економічного факультету, проведене деканом Аллою Череп для вирішення організаційних питань співпраці з учасниками АТО й ООС. У цій нараді також брали участь доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Андрій Линенко та начальник Відділу у Запорізькій області Міністерства у справах ветеранів України Костянтин Денисов. Захід проходив із дотриманням усіх вимог щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Присутнім учасникам АТО й ООС Алла Череп анонсувала результати роботи бізнес-інкубатора й перспективи взаємної співпраці. У гостей уже сформувалися цікаві задуми щодо напрямів майбутньої підприємницької діяльності, тож ці ідеї були детально розглянуті, визначені ті питання, що потребують вирішення до наступної зустрічі.

Заплановано провести збір та опрацювання інформації, необхідної для підготовки бізнес-проєктів для участі в регіональних конкурсах. Крім того, учасники намітили амбітну  мету – участь у міжнародних грантових програмах для отримання фінансування, потрібного для розвитку підприємництва учасниками АТО й ООС за підтримки бізнес-інкубатора економічного факультету Запорізького національного університету.