Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели онлайн-зустріч зі старшокласниками Запорізької гімназії № 11

25.01.2021 12:08 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Минулого тижня заступник декана з виховної роботи юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Кирило Алімов і заступник декана з профорієнтаційної роботи Михайло Ларкін разом із представниками студентської ради факультету провели онлайн-зустріч зі школярами, які навчаються в Запорізькій гімназії № 11.

Під час зустрічі організатори окреслили найважливіші питання, пов’язані з освітнім процесом. Йшлося про можливості вибору дисциплін, саморозвитку через проявлення активної життєвої позиції в діяльності студентського самоврядування, діяльності Наукового товариства студентів та аспірантів факультету тощо.

Учні ставили питання щодо працевлаштування випускників факультету, на які отримали вичерпні відповіді. Вони дізнавшись, що факультет пишається своїми випускниками, які на сьогодні є керівниками юридичних фірм, займають керівні посади на державній службі, в органах місцевого самоврядування, є успішними нотаріусами, прокурорами, адвокатами та суддями. Вони, завершивши навчання, підтримують постійний зв'язок зі здобувачами вищої освіти, проводять лекції та воркшопи, пропонують студентам проходити практику та стажування під їхнім керівництвом.

Дарина Куліченко