Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЗНУ повідомили про алгоритм повернення до гуртожитків

Студентам ЗНУ повідомили про алгоритм повернення до гуртожитків

28.01.2021 09:26 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University поселення до гуртожитків медичний пункт

До уваги студентів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). У зв’язку з послабленням карантинним заходів, зумовленим поліпшенням епідемічної ситуації в країні, відтепер ви маєте змогу повернутися до гуртожитку й проживати там у період навчання.

Для того, щоб мати змогу поновити проживання в гуртожитках ЗНУ, вам потрібно виконати певну послідовність дій:

1. Сповістити (до 29.01 до 11:00) замдиректора/замдекана з виховної роботи вашого факультету чи професійного коледжу про дату повернення до гуртожитку. Це можна зробити, звернувшись безпосередньо чи до куратора своєї групи, чи до голови своєї студради, чи до старости блоку/поверху.

2. У дату, яку ви заздалегідь зазначили, треба приїхати в Запоріжжя та звернутися в медичний пункт (збоку 6-го корпусу – сходи праворуч) для отримання довідки про стан здоров’я.

3. Отримавши довідку з медичного пункту, у обраний вами день ви маєте поселитися до свого гуртожитку.

Звертаємо особливу увагу, що ви можете відвідати медичний пункт та заселитися до гуртожитку тільки в будні дні з 9:00 до 15:00.

Студрада ЗНУ