Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри генетики та рослинних ресурсів обговорили зі стейкхолдерами освітню програму«Генетика»

29.01.2021 12:05 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітні програми зустріч зі стейкхолдерами

Двадцять сьомого січня на кафедрі генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  відбулась зустріч зі стейкхолдерами для обговорення ОП «Генетика» освітніх рівнів бакалавр та магістр, для яких кафедра є випусковою.

На платформі Zoom учасники заходу обговорили ОП «Генетика» двох рівнів, що діють на сьогодні. Під час розмови представники Інституту олійних культур НААН України зазначили, що перелік дисциплін, запропонованих за цими програмами, відповідає загалом вимогам професійної діяльності фахівців генетиків. Також вони зазначили, що випускники кафедри успішно працевлаштовуються у різних відділах Інституту олійних культур і що їхньою підготовкою роботодавці задоволені.

Разом із тим, стейкхолдери звернули увагу на те, що потрібно виділити більше годин для засвоєння статистичної обробки даних, оскільки вона є складовою аналізу наукових даних. Студенти інколи мають проблеми з розумінням математичної статистики та через це з інтерпретуванням отриманих даних.

Співробітники кафедри під керівництвом завідувача, доктора біологічних наук Віктора Ляха запевнили представників інституту, що їхні пропозиції будуть враховані при внесенні змін і доповнень до ОП «Генетика».