Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, фахівчиня швейцарської компанії «АСІНО Україна» Юлія Балута (Гладська)

01.02.2021 14:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University). Сьогодні у його рамках пропонуємо вашій увазі розповідь вихованки економічного факультету спеціальності «менеджмент» освітньої програми «управління фінансово-економічною безпекою» (2020 року випуску), фахівчині з медичних питань швейцарській компанії ТОВ «АСІНО Україна» Юлії Балути (Гладської).

Ось що розповідає пані Юлія про роки навчання у ЗВО та свою кар’єру:

- Навчання в Запорізькому національному університеті стало ще одним важливим досягненням в моєму житті. У 2017 році, я здобула освіту в Запорізькому державному медичному університеті за спеціальністю «провізор», але за два роки я зрозуміла, що потрібно рухатися далі й ставити амбітні цілі, тому в 2019 році вступила до Запорізького національного університету на економічний факультет. На мою думку, для того, щоб зростати в плані кар'єри та розвитку, потрібно постійно підвищувати свій рівень знань. Також я вважаю, що фахівці з менеджменту та маркетингу в сучасному світі займають місце лідерів на ринку праці, адже серйозна реклама та розумний підхід до керівництва підприємств загалом – це індикатори успішного розвитку всієї держави. Саме тому я вирішила рухатися в одному з ключових напрямків, а саме – у напрямку: менеджмент освітньої програми «управління фінансово-економічною безпекою».

Під час навчання я спочатку була не впевнена, що зможу поєднувати роботу й здобуття освіти, але викладачі ставилися з розумінням й навіть допомогли спланувати індивідуальний графік – це дало змогу отримувати знання без шкоди для роботи. Я дуже вдячна своїм викладачам за безцінний досвід, допомогу та професійний підхід, особливо хотіла б подякувати декану економічного факультету, д.е.н, професору Череп А.В., к.е.н., доценту Дашко І.М. та к.е.н., доценту Лепьохіну О.В. – вони завжди в будь-який час могли допомогти порадою, завжди підтримували та надихали мене на подальші впевнені кроки.

Зараз я працюю фахівцем із медичних питань у швейцарській компанії ТОВ «АСІНО Україна». Я обрала цю професію, тому що хочу сприяти прогресу в медичній галузі та розвиватися разом із медичними працівниками, а завдяки знанням, здобутим у Запорізькому національному університеті, я тепер розумію, як бути впевненою та успішною в своїй галузі діяльності. Я дуже відповідально ставлюся до своєї роботи, тому я маю бути компетентною, щоб підтримувати професійні стосунки з великою кількістю лікарів, провізорів, пацієнтів і колег. Я навчилася правильно формувати свій тайм-менеджмент й займатися організацією навчальних і комерційних заходів. І я впевнена в тому, що хочу й надалі бути успішною й розвиватися саме в цій компанії, а диплом із менеджменту освітньої програми «управління фінансово-економічної діяльності» мені в цьому обов'язково стане в пригоді. На мою думку, людина моєї професії повинна бути освіченою, компетентною, комунікабельною та емпатійною.

Себе я вважаю щасливою, тому що я маю якісну освіту, пишаюся своє професією і маю можливість постійно розвиватися як особистість і вдосконалюватись як професіонал.