Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові можливості для підвищення кваліфікації державним службовцям пропонує Центр післядипломної освіти ЗНУ

Концепція сучасної моделі освіти управлінців, і не тільки передбачає постійне оновлення знань, удосконалення набутих і розвиток нових компетентностей. У цьому контексті Центр післядипломної освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розширює спектр і цільову аудиторію своєї діяльності в освітньому просторі через впровадження програм підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку.

Так, на запит ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова, Проєктом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) Запорізькому національному університету надали право використання спеціальної Професійної (сертифікованої) програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку як суб’єкту надання освітніх послуг у галузі професійного навчання (провайдеру). Нагадаємо, що цей проєкт впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади,

Ця програма розроблена з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 10.10.2019 №185-19 «Про затвердження Вимог до змісту і структури програм підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад», що є важливим критерієм у рамках оновленої системи професійного розвитку публічних службовців.

На підсилення майбутніх освітніх заходів від Проєкту ПРОМІС надійшла навчальна література та практичні посібники (у кількості 160 екземплярів) з місцевого економічного розвитку та його складових (демократичне врядування, стратегічне планування, розвиток МСП, інвестиції, маркетинг та брендинг територій тощо) для майбутніх слухачів курсів.

За детальною інформацією звертатися за адресою: 69600, м. Запоріжжя,

вул. Жуковського, 55 а, каб. 110, навчальний корпус № 6,