Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбулися дні відкритих дверей

02.02.2021 14:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей профорієнтаційна діяльність співпраця за школами

Надання можливості майбутнім абітурієнтам у зручний для них час не лише відвідати заклад освіти, де незабаром почнеться їхнє студентське життя, а й зустрітися з адміністрацією та викладачами, вже стало доброю традицією для співробітників відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Ось і 29 та 30 січня в ЗГЕФК ЗНУ відбулися дні відкритих дверей. Нагодою зустрітися з директором коледжу Віктором Черненком, його заступником із навчально-виробничої роботи Сергієм Івановим, завідувачами відділень Людмилою Бургман (механічне відділення), Світланою Гавриленко (енергобудівельне відділення), Аллою Кухтарєвою (відділення економіки та ІТ), а також із завідувачем підготовчими курсами Аллою Топач та відповідальним секретарем відбіркової комісії Альоною Луценко скористалися старшокласники, випускники професійно-технічних училищ та їхні батьки.

Обираючи майбутню професію, молодь не лише співвідносить свої здібності та схильності з тією чи тією спеціальністю, а й хоче бути впевненою, що отримана освіта дозволить мати достойну заробітну плату й надасть можливість побудувати кар’єру.

Допомагаючи майбутнім студентам обрати саме їхню спеціальність, завідувачі відділень детально розповіли про освітні програми та спеціальності коледжу. Зокрема, про видавництво та поліграфію; прикладну механіку; будівництво та цивільну інженерію; теплоенергетику; галузеве машинобудування; гідроенергетику; фінанси, банківську справу та страхування; маркетинг; підприємництво, торгівлю та біржову діяльність; облік і оподаткування. Звернули увагу представники адміністрації і на те, що освіту за цими спеціальностями можна отримати, як за денною, так і за заочною формами навчання, на бюджетній та контрактній основі.

Завідувач підготовчими курсами Алла Топач розповіла присутнім, що, ставши слухачами курсів, абітурієнти зможуть в дуже короткий термін покращити свої знання і з успіхом скласти вступні іспити. Щороку десь 95 відсотків слухачів курсів стають студентами коледжу.

А про те, як саме пройде цьогорічна вступна кампанія, розповіла гостям відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко. Вона звернула увагу присутніх на строки подання заяв та документів до коледжу і проведення вступних іспитів, а також ознайомила з переліком документів, необхідних для вступу.

Дізналися гості й про історію навчального закладу та про його видатних випускників. Зацікавила молодь і розповідь про веселе та незабутнє студентське життя, яке очікує на них у Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ. Ставши студентами ЗГЕФК ЗНУ, сьогоднішні учні зможуть займатися в спортивних секціях і творчих гуртках, випробують свої сили в якості дизайнера, журналіста тощо.

Наприкінці зустрічі всі охочі змогли відвідати лабораторії та навчальні аудиторії, а також спортивні зали та музей ЗГЕФК ЗНУ.

Адміністрація відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» дякує всім, хто завітав на дні відкритих дверей, і з нетерпінням очікує на нові зустрічі з випускниками шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та їхніми батьками!

Інженерний навчально-науковий інститут