Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачка біологічного факультету увійшла до складу наукового товариства Великобританії «British Ecological Society»

02.02.2021 15:57 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет міжнародна діяльність наукова діляьність

Визнання науковців Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на міжнародному рівні невпинно зростає. Зокрема, усе частіше його науковці входять до складу відомих наукових товариств.

Так, цього року доцент кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету, к.б.н. Олена Бойка стала членом ще одного наукового товариства Великобританії «British Ecological Society». Це наукове товариство екологів, яке об’єднує більшість провідних фахівців з екології Європи та США. Як розповіла сама Олена Анатоліївна, вона, має надію, завдяки членству в цій спільноті, налагодити тісні зв’язки з колегами з інших країн й обговорити з ними можливості спільних досліджень.