Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ взяли участь в онлайн-семінарі для вчителів із підготовки учнів до участі в МАН

Днями в Запоріжжі відбувся онлайн-семінар «Методи наукових досліджень (історико-географічний профіль МАН)» із використанням інтернет ресурсів Google meet. Його організатором став КЗ  «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради. Серед спікерів семінару були науковці ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

До цього заходу долучились більше 60 педагогічних працівників із районів, міст та об’єднаних територіальних громад Запорізької області, які працюють у напрямках краєзнавства та науково-дослідницької діяльності.

На початку заходу зі вступним словом до учасників семінару звернулася Олена Шелегеда, завідувачка організаційно-масового відділу з питань роботи з талановитою молоддю та МАН КЗ «Центр туризму» ЗОР. У своїй доповіді пані Олена детально розповіла про особливості проведення обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН у 2021 р.

Своєю чергою, науковці Запорізького національного університету, які є головами секцій МАН, розповіли про методи досліджень у різних наукових дисциплінах і напрямках МАН. Перед учасниками заходу виступили:

- Сергій Білівненко, кандидат історичних наук, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін історичного факультету, голова журі секції «Історичне краєзнавство»;

- Таїсія Ратушна, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології  факультету соціології та управління;

- Вікторія Ковпак, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю факультету журналістики, голова журі секції «Журналістика»;

- Тетяна Коломоєць, декан юридичного факультету ЗНУ, професор, доктор юридичних наук, голова журі секції «Правознавство».

Поділився власним досвідом участі в конкурсі МАН та розповів про методи краєзнавчих досліджень при написанні учнівських наукових робіт Дмитро Янущенко, завідувач відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Завершився семінар індивідуальними консультаціями з питань науково-дослідницької роботи та особливостей проведення обласного етапу конкурсу-захисту в умовах карантину.

Ознайомитися з матеріалами семінару можна на ГуглДиску за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1LITL9N2Z-2TnN2iNeHobi9TRzGhGCTLh

Більше інформації про захід розміщено на сайті КЗ  «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради за покликанням: http://zoctkum.ucoz.ua/news/v_kz_centr_turizmu_zor_vidbuvsja_chergovij_seminar_dlja_nastavnikiv_talanovitikh_shkoljariv_oblasti/2021-01-29-1689