Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває низка безкоштовних пробних тренінгів із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

04.02.2021 12:52 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність пробні тренінги із написання ЗНО вступ-2021

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на сьогодні тривають безкоштовні пробні тренінги із підготовки до написання ЗНО, які проводяться через систему електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ.

Відзначимо, що такі тренінги – ініціатива Запорізького національного університету, що реалізується від моменту впровадження зовнішнього незалежного оцінювання знань. Щороку, завдяки такій формі підготовки, значна  кількість абітурієнтів мають змогу перевірити свої знання та краще підготуватися до тестування, тренінги також допомагають старшокласникам менше хвилюватися під час ЗНО. Так, цього року на пробні тренінги із підготовки до складання ЗНО було зареєстровано більше 800 учасників.

Крім того, до цих тренінгів задля перевірки своїх знань долучились і випускники коледжів, які на 2 курсі будуть складати ЗНО та яким для вступу на старші курси вишу теж необхідні сертифікати ЗНО. За словами начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галини Микитів, такі пробні тренінги є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання, адже вони дають можливість розширити свої адаптаційні можливості, спробувати власні сили, перевірити рівень своїх знань і вмінь, а також підготуватись до ЗНО психологічно, організаційно та процедурно. Участь у тренінгах допоможе майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання, й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки.

Цього року попри складні карантинні умови за підтримки керівництва університету – ректора Миколи Фролова та проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури, завдяки потужній технічній базі було організовано  проведення традиційних безкоштовних пробних тренінгів ЗНО для вступників у дистанційному форматі.

Така серія тренінгів із ЗНО розпочалась з тестування з біології 11 січня. Уже проведені для вступників безкоштовні пробні тренінги ЗНО з хімії, фізики, географії, іноземних мов, історії України. На сьогодні, з 1 по 8 лютого, для майбутніх абітурієнтів тривають тренінги ЗНО з математики, а з 8 по 15 лютого пройдуть тренінги із ЗНО з української мови та літератури. Також із кінця лютого планується проведення аналітичних семінарів для вчителів-предметників закладів середньої освіти з аналізу помилок тестувань. Крім того, ця аналітична інформація буде оприлюднена на сайті вишу.

Особливістю цьогорічних пробних тренінгів ЗНО є онлайн-формат їхнього проведення через систему електронного забезпечення Moodle ЗНУ. Також, з огляду на нові умови проведення тренінгів ЗНО, для учасників створили пам’ятку щодо користування системою Moodle ЗНУ та відеоінструкція.

Зміст робочих зошитів з різних предметів для пробних ЗНО розробили відповідно до  програми зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Активну участь у підготовці завдань робочих зошитів взяли науково-педагогічні працівники різних факультетів. Організаційну підтримку проведення цих тренінгів надали представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та декани факультетів.

Після попередньої реєстрації учасники мали змогу за логіном і паролем ввійти в систему й відповісти на питання тестів. Для проходження того чи іншого тесту учасникам виділялось 150-180 хв., залежно від предмету. Результат вони мали змогу отримати відразу ж після проходження тесту. Після цього учасники тестування, за бажанням, могли опрацювати результати, щоб з’ясувати свої сильній і слабкі сторони й використати це для подальшої підготовки.

За додатковою інформацією щодо безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО можна звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету:

Телефони: (061) 289-12-96, 228-75-41

Emailvdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: Вступнику ЗНУ 2020-2021: https://t.me/VDPP_ZNU

Сайт відділуhttp://sites.znu.edu.ua/vdpp/

Facebookhttps://www.facebook.com/vdpp.znu

Адреса:

м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209

Звертаємо увагу абітурієнтів, що після завершення низки тренінгів в онлайн-форматі в ЗНУ планують провести пробні ЗНО очно, в аудиторіях університету. Слідкуйте за новинами й подальшими повідомленнями  зцього приводу на сайті Запорізького національного університету.