Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ Анастасія Бризгіна – переможниця відкритого чемпіонату з легкої атлетики у приміщенні

04.02.2021 14:01 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет Економіко-правничий фаховий коледж спорт легка атлетика перемога

Стало відомо про чергову спортивну перемогу вихованців Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Цього разу видатних результатів досягла Анастасія Бризгіна – випускниця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ, представниця Федерації легкої атлетики Запорізької області.

Анастасія Бризгіна стала переможницею відкритого чемпіонату з легкої атлетики у приміщенні. Запорізька спортсменка виграла змагання з бігу на 200 м із кращим результатом поточного сезону – 24.65 с. Друге місце посіла Яна Качур (24.66 с.), третя – Єлизавета Бризгіна  (25.75 с.), обидві під час чемпіонату представляли Київ.