Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету розповіли абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ

05.02.2021 15:22 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет зустріч з абітурієнтами

Третього  лютого на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась чергова зустріч його викладачів з учнями шкіл – майбутніми абітурієнтами. На цей раз захід пройшов на платформі Zoom, його організаторами стали представники кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини. Вони зустріился з випускниками однієї з шкіл міста – «Елінт» (№96, м. Запоріжжя).

Високий рівень підготовки учнів цієї школи з біології пов’язаний з вчителем біології з креативним, творчим підходом до викладання – Юлією Вітковською, яка є аспіранткою Інституту олійних культур НААН України (м. Запоріжжя) та є випускницею біологічного факультету ЗНУ (червоний диплом). У цій школі також активно працює на факультативах з біології доцентка кафедри Наталія Новосад.

Зустріч розпочалася з привітання деканка біологічного факультету, професорка Людмили Омельянчик. Учні отримали інформацію, з демонстрації на екрані сайту ЗНУ, про те, які освітні програми діють на факультеті, які сертифікати цього року необхідні для вступу на кожну спеціальність; які можливості мають студенти факультету для реалізації наукових інтересів, міжнародних стажувань, гуртків за інтересами, а також –про незабутнє студентське життя.

Після виступу декану заступник декана з наукової роботи, т. в. о. завідувачка кафедри, доцентка Віра Копійка ознайомила учнів з особливостями освітніх програм спеціальності «Біологія» – це освітні програми «Біологія: біоекологія», «Біологія: Генетика», «Біологія: фізіологія, імунологія та біохімія». Так, після закінчення ОП «Біологія: фізіологія, імунологія та біохімія», за якою кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини є випусковою кафедрою,  випускники можуть працювати на посадах лаборанта (біологічні дослідження) у лабораторіях різного профілю: клініко-діагностичних лабораторіях, в тому числі ветеринарних клінік; у екологічних лабораторіях з моніторингу якості параметрів навколишнього середовища (зокрема, ґрунтів), фахівцями з біотехнології клітин та в лабораторіях з оцінки якості продуктів харчування (де працюють разом з випускниками спеціальності «Хімія»).

Окремо доцентка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Олена Клімова приділила увагу ще одній освітній програмі на бакалаврський рівень освіти – освітній програмі «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини», випускники якої можуть плідно працювати з пегагогічного напряму – вчителями в школах та позашкільних закладах освіти з біологічного та валеологічного напряму.

Під час зустрічі учні могли ставити питання щодо вступу й отримати на них детальні відповіді. Наприкінці зустрічі вони подякували за змістовну та корисну інформацію спікерам заходу.