Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запрошуємо студентів інженерного інституту та математичного факультету до участі у вебінарі «Майстерність комунікації» від ПАТ «Запоріжсталь»

10 лютого з 13.00 до 15.30 відбудеться вебінар «Майстерність комунікації», який проводить ПАТ «Запоріжсталь» для студентів-учасників стипендіальної програми від ТОВ «Метінвест Холдинг». До участі запрошуються хлопці та дівчата, які навчаються в інженерному навчально-науковому інституті та на математичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Щоб приєднатися до тренінгу, необхідно зареєструватися на сторінці https://forms.gle/KMs8M9wZnGk5uc998 не пізніше, ніж 9 лютого до 12.00.

Увага! Якщо осіб, зареєстрованих до участі в вебінарі, виявиться 60 і більше, то реєстрація може бути припинена заздалегідь!

Приєднатися до тренінгу можна буде за покликанням, яке всі зареєстровані учасники отримають напередодні заходу.

Шановні студенти! Участь у вебінарі – це ваш шанс не лише підвищити професійний рівень та покращити комунікаційні здібності, а й підвищити рейтинг у стипендіальній програмі від ТОВ «Метінвест Холдинг».

Не втратьте можливість стати учасниками вебінарів від ПАТ «Запоріжсталь»! Реєструйтеся до участі завчасно!

Інженерний навчально-науковий інститут