Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів коледжів існує можливість співпраці з Академією Cisco та інженерним інститутом ЗНУ

Нещодавно в Запорізькому електротехнічному коледжі НУ «Запорізька політехніка» відбувся тиждень спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Під час низки заходів 47 студентів різних курсів цієї спеціальності ознайомилися з перспективами, які відкриває перед ними майбутня професія, дізналися про можливості працевлаштування та подальшого навчання, зокрема, за Програмою Академії Cisco.

Академія Cisco діє в Запорізькому електротехнічному коледжі, починаючи з 2013 р., а підтримує її відповідний центр Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Отже, закономірно, що розповісти про додаткові можливості Програми на online-зустріч запросили саме представника ЗНУ – доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем та провідного інструктора Академії Cisco Наталію Полякову.

Центральною темою зустрічі стала важливість для молоді отримати додаткову освіту, яка дозволить хлопцям і дівчатам підвищити свій професійний рівень. Наталія Петрівна зазначила, що можливість розширити знання та здобути нові навички у молоді є. Досягти цього можна, навчаючись у Академії Cisco та інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ.

Дуже цікавою для студентів виявилась розповідь Наталії Полякової про те, як додаткова освіта підвищує цінність студента на ринку праці; які існують її різновиди та варіанти підтвердження; як безкоштовно навчатися на курсах початкового рівня в Академії Cisco та отримати цифрові бейджі для підтвердження рівня своїх компетенцій.

Розповіла Наталія Петрівна молоді й про вагоме портфоліо курсів Академії Cisco, які безкоштовно доступні студентам бакалаврату Запорізького національного університету, що навчаються за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», освітньою програмою «Програмне забезпечення систем».

Наталія Полякова підкреслила, що в м. Запоріжжя тільки в ЗНУ студенти, які хочуть і надалі бути слухачами Академії Cisco, зможуть навчатися за курсами професійного рівня безкоштовно. На них чекають нові знання з комп’ютерних мереж; мережної маршрутизації та комутації; безпеки програм та даних; програмного забезпечення ІоТ. І це ще далеко не повний перелік дисциплін, які в Запорізькому національному університеті викладаються за матеріалами Програми Академій Cisco.

А щоб студенти вже зараз змогли поринути в цікавий світ знань, який відкриває перед ними Академія Cisco, їм було запропоновано приєднатися до участі в поточних ініціативах Програми Академій Cisco, зокрема, «SID Challenge 2021» та «IoT Step by Step 2021».

Інженерний навчально-науковий інститут