Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професорку факультету соціальної педагогіки та психології Наталію Шевченко нагородили медаллю імені Митрополита Івана Огієнка

За підсумками 2020 року Президія Національної академії наук вищої освіти України нагородила докторку психологічних наук, професорку кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності факультету СПП (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталію Федорівну Шевченко академічною відзнакою – медаллю імені Митрополита Івана Огієнка.

Шановній науковиці вручили цю почесну відзнаку із формулюванням «за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки в Україні, багаторічний науковий доробок, сумлінну громадську працю і високий професіоналізм у психологічній науці».

Шановна Наталіє Федорівно! Колектив Запорізького національного університету вітає Вас із гідним поцінуванням Ваших вагомих наукових й освітянських здобутків на загальноукраїнському рівні. Від усього серця зичимо Вам нових здобутків у Вашій невтомній діяльності, спрямованій на розвиток не лише Запорізького національного університету, але й усієї української науки загалом.