Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учні 11 класів Запорізької гімназії №6 дізналися про перспективи навчання на юридичному факультеті ЗНУ

11.02.2021 15:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота співпраця зі школами

Другий семестр розпочато, а отже, до початку вступної кампанії 2021 залишаються лічені місяці. 10 лютого з ініціативи декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  Тетяни Коломоєць та вчителя історії і права Валентини Почтар відбулася профорієнтаційну зустріч представників університету з учнями 11 класів Запорізької гімназії №6.

Викладачі кафедри кримінального права та правосуддя Ю.В. Пирожкова, М.О. Ларкін та О.В. Мельковський під час заходу надали старшокласникам інформацію щодо особливостей вступу та перспектив навчання на юридичному факультеті ЗНУ.

Завідувач кафедрою кримінального права та правосуддя Ю.В. Пирожкова нагадала майбутнім вступникам перелік сертифікатів ЗНО, необхідних для вступу, а також – про різноманітність освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців у галузі права. Вона зазначила, що навчальні дисципліни постійно адаптують до вимог сучасного суспільства, а тому навчання на юридичному факультеті ЗНУ є цікавим та перспективним.

Доцент кафедри кримінального права та правосуддя О.В. Мельковський ознайомив абітурієнтів із базами практик, серед яких органи досудового розслідування, прокуратура, судові органи, адвокатські бюро та об’єднання тощо. Також він звернув увагу присутніх, що науково-педагогічний склад юридичного факультету ЗНУ є висококваліфікованим, оптимально застосовує традиційні та інтерактивні методи навчання, а також більшість із викладачів займається професійною практикою.

Про можливості міжнародного співробітництва юридичного факультету ЗНУ розповів випускникам доцент кафедри кримінального права та правосуддя М.О. Ларкін. Він зазначив, що високий рівень академічної мобільності забезпечує система онлайн-навчання Moodle, завдяки якій навчатися на юридичному факультеті практично та зручно.

До заходу долучилася й студентка 1 курсу юридичного факультету Аліна Пирожкова. Вона розповіла про заходи, що проводяться на факультеті, цікаві проекти та ініціативи, які сприяють постійному вдосконаленню майбутніх юристів. Студентка наголосила, що на юридичному факультеті цінують творчих та креативних особистостей, науковців, спортсменів й активістів, а тому всі свої таланти можна легко реалізувати в дружньому студентському колективі.

Наприкінці зустрічі викладачі юридичного факультету запросили  11-класників гімназії №6 на день відкритих дверей безпосередньо до університету, побажали успішного складання іспитів, і висловили сподівання

Зустріти старшокласників на юридичному факультеті у вересні, вже як студентів ЗНУ.