Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФІФ оголошує щорічний конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FRESHview» для учнів 9-11 класів

12.02.2021 15:42 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології співпраця зі школами конкурс перекладу для учнів

Факультет іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує щорічний конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою й іспанською мовами) «FRESHview» для учнів 9-11 класів. Звертаємо Вашу увагу, шановні учасники, що цього року через карантинні обмеження змінено порядок проведення Конкурсу.

Цього року конкурс відбуватиметься в один тур у форматі ZOOM-конференції, а відбір учасників буде проходити на основі мотиваційних листів, які необхідно надіслати на адресу оргкомітету.

Оргкомітет також вирішив не обмежувати учасників у виборі творів для презентації. Тому всі, хто хоче спробувати себе у конкурсі, можуть поділитися враженнями від будь-якого прочитаного під час карантину твору (оповідання, казка, повість тощо) англійською, французькою, німецькою або іспанською мовами.

Для участі в конкурсі необхідно з 15  лютого 2021 року по 25 лютого 2021 року:

Надіслати мотиваційний лист (форма листа додається) можна на електронну адресу fifabitur@gmail.com

УВАГА! Реєстрація без мотиваційного листа вважатиметься недійсною!

Дати проведення Конкурсу:

• ● реєстрація –  15.02.2021 - 25.02.2021
  • ● повідомлення учасників  про результати конкурсу мотиваційних листів –  01.03.2021- 07.03.2021
  • ● презентація учасниками обраних творів – 15.03.2021 – 22.03.2021
  • ● нагородження переможців і номінантів за результатами конкурсу – 22.03.2021 – 28.03.2021

Примітка:  Положення (посилання) про Конкурс та вимоги до презентації розміщені на сайті ЗНУ.

motivats__jnij_list_2021.doc

polozhennya_konkursu.doc