Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні вчителі-словесники ЗНУ познайомилися з базами навчальної педагогічної практики

16.02.2021 13:00 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет освітній процес навчальна педагогічна практика

У рамках навчальної педагогічної практики студенти 2 курсу (освітньої програми «Середня освіта (українська мова і література)») філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) познайомились із колективами освітян шкіл, у яких будуть проходити практику, що передбачена навчальним планом підготовки майбутніх учителів-словесників.

Базами для проходження навчальної педагогічної практики стали постійні партнери філологічного факультету у процесі професійної підготовки майбутніх учителів-словесників – Запорізька гімназія № 2 та Запорізька школа № 15.

Для вирішення організаційних питань цього важливого етапу професійного становлення майбутніх учителів-словесників у школах були проведені зустрічі з адміністраціями та вчителями баз практики. Під час заходів були окреслені основні організаційні моменти навчальної педагогічної практики: особливості проходження практики (регламент практики, особливості кожного тижня роботи), проведення виховних та профорієнтаційних заходів, проведено інструктажі зі студентами та екскурсії навчальними закладами.

У Запорізькій гімназії № 2 студентів гостинно зустрічали директор гімназії Валентина Кравченко, завучі Тетяна Попова та Наталія Касим, вчителі-словесники. У запорізькій школі № 15 знайомство зі школою для студентів організували директор школи Оксана Кириченко, завуч Ольга Завірова та вчителі-словесники.

За словами керівника навчальної педагогічної практики студентів-філологів доцента кафедри української літератури Ірини Бакаленко, навчальна педагогічна практика – це перший крок на шляху до професійної майстерності майбутніх учителів-словесників.