Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, керівник фахових інспекторів Вікторія Годун

17.02.2021 13:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У ЗНУ триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі розмову з вихованкою економічного факультету освітнього ступеня магістр спеціальності «менеджмент освітньої програми управління фінансово-економічною безпекою», випускницею 2020 року, керівницею кредитних інспекторів ТОВ «ФК “КредіПлюс”» Вікторією Вікторівною Годун.

Ось що розповідає Вікторія Вікторівна про роки навчання та своє професійне становлення:

- Після отримання диплому коледжу до вибору закладу вищої освіти я підійшла з усією відповідальністю й обрала Запорізький національний університет. Адже це – провідний заклад вищої освіти в Україні й має найвищий рівень акредитації – ІV. ЗНУ має високий рейтинг серед навчальних закладів України, і це надавало мені можливість бути впевненою, що я роблю вірні кроки.

Протягом 2017-2019 років я навчалася на Криворізькому факультеті Запорізького національного університету, де у 2019 році я отримала диплом бакалавра зі спеціальності «облік і аудит». Але я розуміла, що моя спеціальність тісно пов'язана з управлінням і фінансово-економічною діяльністю. Тому без довгих роздумів я вступила до магістратури на економічний факультет й обрала спеціальність «менеджмент» освітньої програми «управління фінансово-економічною безпекою», тому що цей напрям навчання дуже тісно пов'язаний із моєю роботою. І я розуміла, що він відкриє широкі можливості в майбутній моїй професійній діяльності.

Хочу зазначити, що під час навчання на економічному факультеті в магістратурі його викладачі мали дуже великий вплив на мене. Адже це – професіонали своєї справи, й, отримавши можливість спілкуватися з ними, я намагалась увібрати в себе всі їхні знання і цінний досвід, котрим вони завжди з радістю діляться. Найбільше за весь період навчання в університеті мені запам’яталися такі викладачі. як: декан економічного факультету Алла Василівна Череп, Олександр Васильович Лепьохін й Ірина Миколаївна Дашко

Зараз моя кар'єра розвивається в економічній галузі – у кредитній компанії ТОВ «ФК “КредіПлюс”». Я працюю на посаді менеджера вищої ланки й можу сказати, що здобуті знання протягом навчання в Криворізькому факультеті ЗНУ та на економічному факультеті Запорізького національного університету мені стали в пригоді. Наразі я готуюсь до підвищення та вважаю, що це стало можливим, завдяки навчанню в ЗНУ і завдячую викладачам, які вкладають душу в кожного студента, готуючи їх до гідної праці в майбутньому.

Я – дуже цілеспрямована людина, маю багато планів на майбутнє, ще не всі цілі досягнула і дуже багато мрій не здійснила, тому мені ще треба дуже багато пізнати, осягнути та навчитися й, завдяки «старту», який отримала в ЗНУ, я впевнена, що всі розроблені плани обов'язково втілю в життя, бо немає меж для саморозвитку й самовираження.

Я бажаю всім студентам або майбутнім абітурієнтам Запорізького національного університету, щоб вони ніколи не боялися «шукати» себе, не боялися робити помилки, намагалися відчути свою долю, працювали над тим, щоб знайти своє призначення в житті й вчилися використовувати ті чи ті знання, які можна набути під час навчання в Запорізькому національному університеті!