Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ вітає Юрія Бєлоконя із захистом докторської дисертації

Колектив інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) щиро вітає доцента кафедри обробки металів тиском Юрія Олександровича Бєлоконя з успішним захистом докторської дисертації та присудженням ступеня доктора технічних наук.

Захист дисертаційної роботи за темою «Наукові та технологічні основи отримання інтерметалідних сплавів в умовах термохімічного пресування» відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 45.052.06 спеціальності 05.03.05 «Процеси та машини обробки тиском» у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Науковим консультантом здобувача наукового ступеня став доктор технічних наук, завідувач кафедри автомобілів та автомобільного господарства Дніпровського державного технічного університету Борис Петрович Середа. Відповідно до оприлюдненого 09 лютого 2021 р. наказу Міністерства освіти та науки України за №157 про затвердження рішень Атестаційної колегії МОН Юрію Олександровичу Бєлоконю присуджений науковий ступень доктора технічних наук.

Шановний Юрію Олександровичу! Від щирого серця вітаємо Вас з успішним захистом докторської дисертації та з присвоєнням почесного звання доктора технічних наук. Бажаємо Вам творчої наснаги, вагомих досягнень у наукових дослідженнях, викладацький та пошуковій роботі. І нехай ці досягнення принесуть користь суспільству, а Вам подарують моральне задоволення й успіх і стануть джерелом подальшого натхнення. Бажаємо Вам підтримки друзів, колег і рідних, міцного здоров’я та щастя!

Інженерний навчально-науковий інститут