Анонси / Новини / Конкурсний відбір - для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки ЗНТУ

03.03.2021 13:45

З 26 січня 2021 р. розпочався конкурсний відбір громадян України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, яким станом на 01.09.2021 р. не виповнилося 42 років (ІІІ-VI) очної (денної і заочної (дистанційної) форми навчання, чоловічої та жіночої статі, які добровільно виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету. Кандидатами до вступу на навчання можуть бути громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров'я, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилось 40 років.

Перелік документів, які необхідно подати для відбору в деканат свого факультету до 28.04.2021:

1. Заява. (за бланками заяви звертатися до кім. 332, НК № 4 ЗНУ).
  2. Копії посвідчення про приписку до призовної комісії або військового квитка (крім осіб жіночої статі).
  3. Копії 1, 2, 11 сторінок паспорта, а за наявності ID-карти Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання громадянина України. Характеристика з місця навчання.
  4. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (індифікаційного коду).

Крім того, особисто кожним подається довідка військово-лікарської комісії районного військового комісаріату. Термін надання довідки – до 30.06.2021 р.

Довідка про проходження військово-лікарської комісії отримується кандидатом з числа:

• Осіб чоловічої статі – в районному військовому комісаріаті, де студент перебуває на військовому обліку;
  • осіб жіночої статі – в районних військових комісаріатах, де кандидатка проживає.

Конкурсний відбір складається з:

1. Рівень успішності навчання в ЗВО (подає деканат).
  2. Залік з оцінки рівня фізичної підготовки (з 15 по 30.04.2021р.);
    • нормативи для чоловічої статі: біг 100 м і 1 км; комплексна силова вправа;
    • нормативи для жіночої статі: біг 100 м і 1000 м; комплексна силова вправа.
  3. Залік з оцінки рівня засвоєння програми допризовної підготовки для чоловіків (шкільний курс «Захист вітчизни») або медично-санітарної підготовки для осіб жіночої статі (шкільний курс «Основи медичних знань») та професійного психологічного відбору студентів, який проводиться у формі письмового тестування і складається з питань допризовної (медично-санітарної) підготовки та питань з психологічного відбору (з 17 по 31.05.2021р.).

Під час проходження відбору кандидат повинен мати при собі паспорт громадянина України, приписне свідоцтво або військовий квиток.

Вартість військової підготовки в 2020-2021 н. р. складала 6050 грн. за один семестр навчання.

На час навчання на кафедрі громадянину надається відстрочка від служби в Збройних Силах на весь термін навчання.

Кандидатам по всім питанням звертатися до відділу з мобілізаційної роботи та цивільного захисту (4 корпус. каб. 332).

За додаткової інформацією звертатися на кафедру військової підготовки за адресою м. Запоріжжя, вул.. Цимлянська, б. 23. Проїзд трамваєм «3, 12 до зупинки «Цимлянська», тел.кафедри 702-30-30, 702-30-31.