Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта-ЗНУ» тримає третю позицію турнірної таблиці Чемпіонату України (Суперліга)

22.02.2021 16:08 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University команда Орбіта-ЗНУ спорт волейбол перемога

19-20 лютого спортсменки волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ» після тривалої перерви зіграли на домашній арені за присутності глядачів та не розчарували своїх прихильників. Так, 19 лютого в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках 10 туру Чемпіонату України (Суперліг) команди «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава) – «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) зіграли з рахунком 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)

Хоча у цій звітній грі помітна різниця у класі опоненток, наявність ігрового потенціалу запоріжанок, але підопічні Анатолія Воліченка з Полтави все одно зуміли нав’язати боротьбу. Через відсутність повноцінної інтриги для «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» матч скоріш за все перетворився на тренуванняіз підвищеною відповідальністю, але, зрозуміло, що головним завданням для гравчинь нашої команди було стовідсоткове виконання усіх настанов тренера Гарія Єґіазарова. У першому сеті запоріжанки не відразу увійшли у гру. Полтавчанки у дебюті навіть на деякий час захопили лідерство з рахунком 5:3, 7:4 та 9:6. Однак, довго тримати господарок поля в ролі тих, хто наздоганяє, гостям не вдалося. Господарки зустрічі поступово перехопили ініціативу та почали нарощувати перевагу, вигравши у підсумку 25:18. Два наступні сети відбулись майже за ідентичними сценаріями, а однакові результати за партіями (25:20 і 25:20) це підтверджують. Волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» контролювали хід гри, тримаючи суперниць на комфортній відстані, однак, варто відзначити, полтавчанки наполегливо бились за кожне очко, і це насправді заслуговує на повагу. У будь-якому разі для набуття певного ігрового тонусу та відновлення командних взаємодій сьогоднішній поєдинок запоріжанкам у подальшому знадобиться на всі сто відсотків.

Варто відзначити, що в іншому матчі запорізького туру «Аланта» розібралась із чернігівським «Університетом-ШВСМ» з рахунком 3:0 (25:9, 25:14, 25:15).

Наступного дня, 20 лютого, у спорткомплексі ЗНУ відбулася чергова гра, яка завершилася перемогою запорізьких спортсменок.

«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) зіграла з командою «Університет-ШВСМ»(Чернігів) 3:0 (25:11, 25:23, 25:11).

Від самого початку гри підопічні Гарія Єґіазарова виглядали напрочуд впевненими. Чернігівчанки під керівництвом із чемпіоном Радянського Союзу та дворазовим переможцем чемпіонатів України Володимиром Жулою програвали за всіма критеріями. У першій партії бойовий ростер господарок майже не помітив суперниць. 25:11. Помітні проблеми в організації гри у нашої команди почалися у другому сеті. Замість Юлії Богмацер на майданчику з’явилась її 18-річна дублерка Катерина Гужва. Втім, навряд чи заміна основного «зв’язуючого» вплинула на загальну картину, адже запоріжанки більшість очок подарували молодим опоненткам через власні помилки. Отже, рівний початок – 4:4 згодом змінився на перший локальний програш у партії – 10:11. Надалі волейболістки «Університета-ШВСМ» ще деякий час були попереду – 19:16 та 21:19. Проте кінцівку партії гості все одно програли. У повноцінну роботу включився блок у виконанні Жук і Пугач, Савченко вправно діяла на подачі, Луханіна ударно відпрацювала у завершальній фазі атак. 25:23 – у підсумку. Усе стало на свої місця у третій партії. Керманич тренерського штабу запорізького клубу надав можливість проявити себе Діані Окоро та Поліні Пасс, при цьому на позиції ліберо ще у другому сеті почала активно підключатись до гри Аліка Луценко. Напіврезервний склад «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» із максимальною відповідальністю зробив свою справу – 25:11 та 3:0 у підсумку зустрічі. В іншому матчі «Аланта» впевнено переграла «Полтавчанку-ПНПУ» з рахунком 3:0 (25:18, 25:20, 25:14). Тож за результатами обох ігор команда «Орбіта-ЗНУ» двічі здобула абсолютну перемогу на рідному полі. У результаті команда, за підсумками регулярного чемпіонату, фінішує на третій позиції.