Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Вероніка Крамаренко – серед кращих спортсменів міжнародних змагань зі стрибків у висоту

23.02.2021 10:30 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму легка атлетика спорт перемога

Днями у Львові проходили міжнародні змагань зі стрибків у висоту – ХХІІ Меморіал О. Дем’янюка. Серед спортсменів, які здобули «золото», вихованка ДЮСШ «Спартак» – першокурсниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Вероніка Крамаренко. Тренер Вероніки – Микола Кардач.

Запорізька спортсменка стада кращою у змаганнях юніорок до 20 років, з результатом 1 м 80 см. Нагадаємо, що це – не перша медаль спортсменки у цьому місяці: нещодавно під час юніорського чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні (м. Софія, Болгарія) вона виборола «бронзу».