Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова про продовження дії адаптивного карантину

23.02.2021 12:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора освітній процес адаптивний карантин

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ ректора Миколи Фролова № 65 від 19.02.2021 «Про продовження дії адаптивного карантину з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19».

У цьому документі йдеться про низку заходів, впроваджених на території ЗНУ відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

Зокрема, в наказі ректора йдеться про продовження в Запорізькому національному університеті та його відокремлених структурних підрозділах до 30 квітня 2021 року дії адаптивного карантину, встановленого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104.

Першому проректору Бондарю О.Г., начальнику відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту Коренкову П.Є., відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 р. № 104, наказується забезпечити функціонування системи цивільного захисту університету в умовах продовження адаптивного карантину, зокрема підтримувати належний рівень координації заходів протидії поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 з відповідними органами державної влади та місцевого самоврядування, вповноваженими комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки.

Проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи Гурі О.Г, в.о. директора Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Федченку О.І., деканам факультетів, директорам коледжів, директору пресслужби університету Сокульському Є. А. забезпечити інформування співробітників університету та здобувачів вищої та фахової передвищої освіти усіх форм навчання про продовження карантину та проведення обмежувальних заходів, які діють під час адаптивного карантину.

При організації навчання представники ЗНУ мають керуватись Тимчасовим порядком організації освітнього процесу в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженого наказом ректора ЗНУ № 341 від 20.08.2020 та наказом ректора № 25 від 29.01.2021.

pro__prodovzhennya_d__yi_adaptivnogo_karantinu_z_metoyu_zapob__gannya_poshirennya__gostroyi_resp__ratornoyi_khvorobi.pdf