Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до ювілейних заходів колег із Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Двадцять третього лютого відбулися заходи з нагоди 10-річчя кафедри адміністративного права та процесу Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка – однієї з провідних кафедр закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю 081 «Право» й забезпечують викладання дисциплін адміністративно-правового блоку, «базового» центру з експертно-консультативної діяльності, за участі якого підготовлено значну кількість проектів нормативно-правових актів органів державної влади, органів місцевого самоврядування. До ювілейних заходів долучилися й представники юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Нагадуємо, що співпраця між структурними підрозділами Інституту права та Запорізького національного університету є досить тривалою та системною. На виконання договору про співпрацю між вишами вже реалізовано чимало освітніх та наукових проєктів. Зокрема, започатковано програму академічного обміну викладачами та здобувачами, підготовлено серію навчальних, наукових, навчально-методичних та науково-практичних робіт, впроваджено практику подвійного керівництва кваліфікаційними роботами магістрів та їхній захист іноземною мовою із залученням іноземних партнерів двох вишів та видачею відповідних сертифікатів.

Науковців двох вишів активно використовують спільні кадрові, матеріально-технічні, інформаційні ресурсів й залучають до цього й іноземних партнерів, зокрема Школи права Університету Миколаса Ромеріса (Литва), заступник декана Школи права якого доктор юридичних наук, професор Довілє Гайлюте-Янусонє, а також директор Інституту публічного права Школи права, доктор юридичних наук, професор Агне Тваронавічієне яких також взяли участь у ювілейних заходах.

Специфіка галузі професійної діяльності зумовлює тісну співпрацю й із представниками судових установ. Підтвердженням цього стала участь у заходах Голови Касаційного адміністративного суду Верховного Суду, доктор юридичних наук Михайла Смоковича та заступника голови Шостого апеляційного адміністративного суду Євгена Мєзєнцева. Вони підписали меморандуми про співпрацю разом із Директоркою Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка докторкою юридичних наук, професоркою, академіком Національної академії правових наук України Оленою Орлюк.

Науковці та здобувачі юридичного факультету ЗНУ привітали своїх колег із ювілеєм. Вони продемонстрували здобутки співпраці й висловили сподівання щодо реалізації спільних амбітних проєктів, готовність до різновекторної системної роботи.