Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету запросили запорізьких старшокласників до участі в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО

25.02.2021 09:05 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Профорієнтаційна робота серед випускників шкіл та старшокласників постійно проводиться співробітниками біологічного факультету ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University). Тим більше, що з 19 лютого 2021 року розпочалась реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2021, які щороку проходять на базі Запорізького національного університету. Участь у них дає змогу майбутнім абітурієнтам ознайомитися з процедурою проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання та вчасно визначити теми, яким під час підготовки  до тестувань потрібно приділити особливу увагу.

Ці питання стали головними під час зустрічі доцента кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету д.с.-г.н. Ірини Полякової з учнями 11 та 10 класів загальноосвітньої школи № 86. Цей профорієнтаційний захід відбувся 24 лютого. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з інформацією щодо сертифікатів, необхідних для вступу цього року, та можливість спробувати свої сили, відвідавши пробні тренінги від ЗНУ. Ірина Полякова розповіла учням про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, про організацію навчального процесу та можливості саморозвитку під час навчання.

Найбільший інтерес школярі виявили щодо освітньої програми «Генетика», як до сучасного та дуже перспективного напряму. Учні під час заходу поставили багато запитань та висловили значну зацікавленність в інформації щодо вступу до ЗНУ й навчання на біологічному факультеті.