Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ працює пункт реєстрації на ЗНО-2021

У ЗНУ працює пункт реєстрації на ЗНО-2021

У ЗНУ працює пункт реєстрації на ЗНО-2021
25.02.2021 12:56 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пункт реєстрації в ЗНУ профорієнтаційна діяльність вступ-2021

Із 1 лютого 2021 року до 5 березня 2021 року фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), на базі якого працює пункт реєстрації на основну сесію ЗНО-2021, надаватимуть консультаційну допомогу вступникам щодо особливостей перебігу ЗНО-2021 та допомагатимуть їм зареєструватися в базі даних Центру оцінювання якості освіти.

Допомогу в реєстрації працівники відділу надають випускникам закладів загальної середньої освіти попередніх років та закладів фахової передвищої освіти (коледжів), котрим для вступу до закладу вищої освіти потрібно скласти ЗНО.

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
 • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
 • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту у 2021 році та не проходять ДПА у формі ЗНО);
 • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти або звернутися за допомогою до пункту реєстрації.

За потреби – інші документи (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії. 

Кожен вступник отримає від Центру оцінювання якості освіти Сертифікат, Бюлетень та Інформаційний лист. За номером сертифіката, пін-кодом вступники зможуть перевірити стан обробки їхніх документів у своїй персональній скриньці.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Нагадуємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проходити за таким графіком:

 • Хімія – 21 травня
 • Іспанська, німецька, французька мови – 24 травня
 • Англійська мова – 25 травня
 • Математика – 28 травня
 • Українська мова і література – 1 червня
 • Історія України – 4 червня
 • Фізика – 7 червня
 • Біологія – 10 червня
 • Географія – 15 червня

Пункт реєстрації в Запорізькому національному університеті працює за таким графіком:

понеділок – четвер з 09.00 до 17.00 год.

п’ятниця – з 09.00 до 16.00 год.

обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.

Адреса пункту реєстрації: м. Запоріжжя,  вул. Жуковського, 66-Б. кімн. 204, навчальний корпус № 2 ЗНУ. Телефон: (061) 289-12-96.

 

 

 

Схожі новини