Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ продовжили термін реєстрації для школярів-учасників конкурсу на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FreshView»

На ФІФ продовжили термін реєстрації для школярів-учасників конкурсу на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FreshView»

На ФІФ продовжили термін реєстрації для школярів-учасників конкурсу на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FreshView»
25.02.2021 14:37 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою FreshView співпраця зі школами

Факультет іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує, що за проханням загальноосвітніх закладів міста Запоріжжя та Запорізької області, реєстрація для участі у конкурсі  на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FreshView» для учнів 9-11 класів подовжено до 01.03.2021 року.

Нагадуємо, що факультет іноземної філології ЗНУ оголошує щорічний конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою (англійською, німецькою, французькою й іспанською мовами) «FRESHview» для учнів 9-11 класів. Звертаємо Вашу увагу, шановні учасники, що цього року через карантинні обмеження змінено порядок проведення Конкурсу.

Цього року конкурс відбуватиметься в один тур у форматі ZOOM-конференції, а відбір учасників буде проходити на основі мотиваційних листів, які необхідно надіслати на адресу оргкомітету.

Оргкомітет також вирішив не обмежувати учасників у виборі творів для презентації. Тому всі, хто хоче спробувати себе у конкурсі, можуть поділитися враженнями від будь-якого прочитаного під час карантину твору (оповідання, казка, повість тощо) англійською, французькою, німецькою або іспанською мовами.

Тож для участі в конкурсі необхідно з 15  лютого 2021 року по 1 березня  2021 року:

 

Надіслати мотиваційний лист (форма листа додається) можна на електронну адресу fifabitur@gmail.com

УВАГА! Реєстрація без мотиваційного листа вважатиметься недійсною!

Примітка: Положення (покликання на нього) про Конкурс та вимоги до презентації розміщені на сайті ЗНУ.

 motivats__jnij_list_2021.doc

polozhennya_konkursu.doc

 

 

Схожі новини