Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Економіко-правничого фахового коледжу Аліна Захарченко здобула «срібло» на всеукраїнських змаганнях

25.02.2021 15:44 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж спорт перемога

«Боротьба проти дитячого рабства у світі» – такою була тема танцю студентки 1 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліни Захарченко на всеукраїнських змаганнях із Pole dance (вид спорту, який поєднує танець із гімнастичними вправами на пілоні – жердині). Зазначимо, що танець на пілоні, визнаний видом фітнесу, який базується на аеробних та анаеробних вправах. Він поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки. У категорії «професіонали» Аліна виборола «срібло».

Аліна Захарченко почала займатися цим видом спорту у 2016 році. Тоді, за словами дівчини, Pole dance не був актуальним в Україні. «У багатьох були асоціації зі стриптизом і ніхто не сприймав його інакше. Із дитинства я займалася гімнастикою та різноманітними видами танців, але завжди мені чогось не вистачало. Тоді моя мама привела мене до студії pole dance, що була поряд із моїм будинком. Коли мені вперше дали завдання зробити «крутку» (обертання – Ред.), саме тоді я зрозуміла, що цей вид спорту – моє!», – розповіла Аліна Захарченко.

Протягом п’яти років, Аліна брала участь у восьми чемпіонатах України та виборола чотири медалі. Загалом же за цей час виступала понад 20 разів.

«Рік тому почала співпрацю з новою тренеркою, вона допомогла мені вдосконалити мої навички та навчила багатьом цікавим елементам. Я їй дуже вдячна. Разом ми досягли значних результатів. На чемпіонаті в Києві я «взяла» срібло у категорії «професіонали» і, в результаті, перейшла до категорії «еліта pole dance». Я не збираюся зупинятися на досягнутому, мій шлях лише починається! І я хочу, щоб pole dance сприймали не як «танці біля шеста», а на рівні з олімпійськими видами спорту», – прокоментувала студентка.

Педагоги та студентська спільнота ЕПФК вітають Аліну з черговою перемогою та бажають подальших успіхів!