Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі математичного факультету проводять серед запорізьких учнів роз’яснювальну роботу щодо інтернет-технологій

26.02.2021 15:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Двадцять п’ятого лютого в Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 62 відбулась зустріч представників математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з учнями 10 класу.

Тему зустрічі «ВЕБ-технології: причини популярності, інструменти, де їх вивчають» визнали вкрай актуальною. Захід приурочили до Світового дня без Facebook, організованого користувачами Facebook для інформування адміністрації соціальної мережі про кібер-залежність і вторгнення в особисте життя.

На зустрічі жваво обговорювали питання конфіденційності інформації, прихованого збирання інформації про користувачів мережі інтернет, можливості та інструменти сучасних веб-технологій.

Другу частину заходу було присвячено можливості навчатись у ЗНО за напрямами інтернет-технологій та математика на математичному факультеті.

Учнів ознайомили зі структурою та вмістом сайту ЗНУ, особливу увагу приділивши розділу «Вступнику» та «Освітні програми».

Учнів запросили до ЗНУ на навчання та побажали успіхів!

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи