Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті студентам презентували проєкт «History Labs»

На історичному факультеті студентам презентували проєкт «History Labs»

01.03.2021 10:08 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет проєктна діяльність навчально-практичний курс

Двадцять шостого лютого для студентів та аспірантів історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), за сприяння кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, відбулась презентація нового проєкту «History Labs» (Історичні лабораторії), що впроваджується інститутом «Ткума» та музеєм «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» (м. Дніпро).

Зустріч урочисто відкрили проректор з наукової роботи проф. Г.М. Васильчук, декан історичного факультету проф.  В.І. Мільчев, проф. О.Р. Давлєтов. Проєкт презентували представники музею та інституту «Ткума» – його директор, к.і.н. І.Я. Щупак, а також – к.і.н. Е. Вардій та М. Стрільчук. Проєкт «History Labs» спрямований на розвиток і популяризацію історичної науки серед молодих дослідників м. Дніпра та Запоріжжя, на тих, хто є носіями сучасної історії та має інтерес у сприянні розвитку туристичного потенціалу регіону.

Участь у проєкті передбачає проходження навчально-практичного 6-місячного курсу (березень-серпень). Заняття відбуватимуться один раз на тиждень на базі музею «Пам'яті єврейського народу та Голокосту в Україні».

На учасників проєкту чекатимуть інтерактивні заняття, присвячені психології екскурсійної діяльності та керування малими групами, лекції-бесіди з історії Катеринослава-Дніпропетровська-Дніпра та інших міст регіону, екскурсійні та мовні практикуми. Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікати, а найкращі – матимуть змогу прийняти участь у міжнародних проєктах Музею спільно з провідними музеями Ізраїлю, Німеччини та Польщі.

У цьому проєкті особливо зацікавлені саме студенти спеціальності 291 «Міжнародні відносини», суспільні комунікації та регіональні студії, в рамках освітньої програми яких передбачено проходження навчальної туристично-екскурсійної практики на 3 курсі. Для участі зацікавлені студенти мають надіслати мотиваційний лист та резюме на електронну пошту history_labs@ukr.net

Залучення молоді в таких заходи є вкрай важливим для розвитку економічного потенціалу Запорізької області. Тому науково-педагогічні працівники історичного факультету завжди заохочують студентів брати участь у таких заходах для реалізації їхнього творчого та наукового потенціалу.