Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ провели психологічний кінотренінг

01.03.2021 16:45 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ кінотренінг

Нещодавно практична психологиня Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марина Желтова провела кінотренінг. Кінотренінг передбачає перегляд кінофільму заздалегідь обраної тематики та його обговорення з психологічної точки зору. Кінотерапія – це м’який та екологічний метод розв’язання психологічних запитів людини та пошук відповідей на важливі питання.

Наприкінці зими багато хто з нас відчуває поганий настрій, що спричинений не лише погодою, а й нестачею вітамінів та макроелементів. Саме тому, нам дуже важно протистояти стресовим ситуаціям і тому, що в нас часто псується настрій. Із метою подолання депресивного настрою учасники тренінгу дивились фільм «Життя прекрасне», який не тільки розкриває стосунки між чоловіком та жінкою, а й показує інший бік їхній бік – зберіганні оптимізму та радощів життя перед лицем смерті. Кінострічка «Життя прекрасне» заснована на реальних подіях, вона отримала три премії «Оскар» та постійно піддається шквалу критики.

Цей фільм демонструє «болючу» тему перебування людей у концтаборі, але навіть у таких непростих умовах людина зберігала оптимізм та ділилась ним з іншими. Після перегляду кінофільму студенти ділились враженнями та емоціями. А в процесі групової роботи вони визначали проблематику кінофільму та висували різні версії, чому саме так назвали цей фільм. Учасники заходу обговорили психологічні портрети головних героїв та їхні вчинки. Також після завершення перегляду вони поділились тими важливими цитатами, які записали під час перегляду.

Наприкінці заняття кожен мав змогу висловити думку з приводу важливих інсайтів, які були спричинені переглядом кінофільму «Життя прекрасне».