Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ відбувся день відкритих дверей

02.03.2021 11:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Двадцять сьомого лютого у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей. Для багатьох випускників коледж вже став навчальним закладом, у якому вони не лише отримали освіту, що стала першою сходинкою до їхнього професійного успіху, а й місцем, де викладачі та співробітники всебічно сприяли їхньому здоровому способу життя та допомагали розкрити таланти й навіть приховані здібності. А тепер настав час і сьогоднішнім випускникам шкіл та закладів професійно-технічної освіти обрати для себе успішне і стабільне майбутнє. Це спонукало молодь прийти на чудове свято-знайомство з майбутньою alma-mater -–день відкритих дверей.

Юнаків і дівчат, а також їхніх батьків зустріли заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова, заступниця відповідального секретаря відбіркової комісії Ганна Дичок, завідувачка підготовчих курсів Алла Топач, а також завідувачі відділеннями та викладачі коледжу. Від імені адміністрації гостей тепло привітала заступниця директора з виховної роботи ЗГЕФК ЗНУ Світлана Усова. Вона зазначила, що сьогодні коледж – це сучасний заклад освіти, в якому готують висококваліфікованих фахівців за технічними та економічними спеціальностями. А завдяки тому, що ці спеціальності користуються попитом на ринку праці, випускники з легкістю працевлаштовуються за фахом. Світлана Вікторівна звернула увагу присутніх і на те, що всі випускники коледжу зможуть продовжити навчання на старших курсах у Запорізькому національному університеті.

Про те, за якими спеціальностями навчаються і на яких посадах працюють випускники коледжу, розповіли майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам завідувачі відділень. Зокрема вони звернули увагу на те, що випускники спеціальності «Прикладна механіка» працюють на посаді електромеханіків, «Галузеве машинобудування» - на посаді механіка авто- та підйомної техніки. Випускники спеціальності «Теплоенергетика» стають теплотехніками, спеціалістами з енергозбереження; а «Гідроенергетики» – механіками гідроенергетичного обладнання; випускники спеціальності «Будівництва та цивільної інженерії» працюють будівельниками-гідротехниками, техніками зі збереження мікроклімату будівель і споруд. Спеціальність «Видавництво та поліграфія» відкриває перед випускниками світ реклами, поліграфічного виробництва. Після завершення навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування» колишні студенти стають бухгалтерами та аудиторами; «Фінанси, банківська справа та страхування» – кредитними і митними інспекторами, дилерами цінних паперів. Випускники «Маркетингу» – це майбутні брокери, дилери, а випускники «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльність» – фахівці з корпоративного управління тощо.

Заступниця відповідального секретаря відбіркової комісії Ганна Дичок, звернула увагу присутніх на то, що в коледжі вони зможуть отримати освіту як за денною, так і за заочною формами навчання. Окремо Ганна Миколаївна приділила увагу особливостям вступної кампанії-2021, а саме, строкам подання заяв та документів, проведенню вступних іспитів, а також ознайомила з переліком документів, необхідних для вступу. Після чого пані Ганна відповіла на всі питання учасників заходу. У своєму виступі завідувачка підготовчих курсів Алла Топач підкреслила важливість якомога краще скласти вступні іспити, щоб отримувати освіту саме за державним замовленням. Алла Анатоліївна запросила молодь на підготовчі курси, які стартують 1 березня. Вона відзначила високу якість підготовки на курсах, розповіла про додаткові бали, які вони приносять вступникам, і підкреслила, що зазвичай слухачі курсів швидше адаптуються до студентського життя, адже вже мають досвід навчання у коледжі.

Родзинкою свята став виступ талановитих хлопців і дівчат із вокально-інструментальної студії коледжу «Обрій» під керівництвом викладачки хімії, відомої в Запоріжжі авторки-виконавиці, яка входить до складу Спілки композиторів Запорізької області, Ганни Киящук. На завершення заходу господарі свята побажали всім здоров’я, гарного настрою, а випускникам – успішно закінчити 9 чи 11 клас, заклад професійно-технічної освіти. Вони висловили впевненість, що у вересні зустрінуться із сьогоднішніми гостями вже як зі студентами Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету!

Інженерний навчально-науковий інститут