Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму провели віртуальну екскурсію Олександрівськом для всіх охочих

Днями студентський актив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), за підтримкою викладачів кафедри і студентської ради факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму, провів віртуальна екскурсія для всіх охочих студентів.

Під час екскурсії «Олександрівськ» було розглянуто такі екскурсійні об'єкти, як: Залізничний вокзал-2 (у минулому – станція Катеринівська), пам'ятник Осипу (Йосипу) Гладкому, третій корпус Запорізького національного університету – будівля колишньої жіночої гімназії, колишній прибутковий будинок Мінаєва і будівля земської управи (одна з найкрасивіших будівель старого Олександрівська) – Запорізький обласний краєзнавчий музей.

Проведення екскурсії супроводжувалося різноманітними розважально-пізнавальними заходами: вікторинами, іграми, конкурсами, а також чаєм і смаколиками.

Наступними проєктом щодо проведення віртуальних екскурсій стане «Кінематографічне Запоріжжя». Захід відбувся за підтримки завідувачки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Маковецької Н.В і доцентки кафедри Сидорук А.В.