Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики відвідали виставку відомого фотокореспондента

Студенти факультету журналістики відвідали виставку відомого фотокореспондента

Студенти факультету журналістики відвідали виставку відомого фотокореспондента
03.03.2021 15:54 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики екскурсія фотовиставка

Студенти-другокурсники факультету журналістики ЗНУ (Zaporizhzhya National University) днями завітали на відкриття виставки знімків фотографа Олександра Максимова «Вибрані почуття».

Під час заходу викладачка факультету журналістики Катерина Доценко вручила фотохудожнику Олександру Максимову подяку за співпрацю від імені всього факультету журналістики та його декана Віктора Костюка зокрема. Пан Олександр працює в жанрі чорно-білого портрета людей, цей факт неабияк привернув увагу студентів. Тож вони охоче розглядали роботи й навіть ділилися враженнями зі старшими колегами-журналістами на камеру.

- Я вже зустрічалася з цим фотохудожником, він приходив до нас на заняття розповісти про свою творчість. Мені тоді дуже сподобалися його фото, саме тому я сюди прийшла. Найбільше мені сподобалося те, що він дуже добре може «схоплювати» емоції людей – не ситуацію, а саме почуття. І це мене приваблює, – поділилася думками про фотовиставку студентка Тетяна Зуйченко. Студентка Олександра Артамонова розповіла, що роботи Олександра Максимова стали для неї «відкриттям», тож тепер вона слідкуватиме за творчістю митця.

- Неймовірно як автор передає наше сьогодення та свій особистий характер через фотографії. Це нікого не може залишити байдужим, адже знімки викликають сильні емоції, – додала студентка під час заходу.

У Виставковому залі Спілки фотохудожників Запоріжжя також були присутні й інші провідні фотомитці міста. Тому другокурсники мали змогу познайомитися з ними та отримати цінні поради щодо роботи з фотографією.

 

Алла Стрілець,

студентка 2 курсу факультету журналістики

 

 

 

Схожі новини