Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковець історичного факультету на Дні спротиву окупації Криму та Севастополя презентував черговий том видання «Усна історія російсько-української війни»

Представник історичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юрій Іріоглу взяв участь у заходах на відзначення 26 лютого 2021 року Дня спротиву окупації Криму та Севастополя. Захід проходив у Центрі національних культур Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

У рамках цієї події відбулася презентація чергового тому видання «Усна історія російсько-української війни», підготовленого науковцями історичного факультету ЗНУ. Із вступним словом до присутніх звернувся Владислав Мороко, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА. Він наголосив на важливості не лише фіксації поточних історичних подій, але й популяризації знання про героїчний спротив агресії Російської Федерації в 2014 році, як пересічними громадянами, так й військовими Збройних сил України.

Окремо виступили представники кримсько-татарської громади Запорізького краю, поділившись із присутніми спогадами про ті буремні події з новітньої історії України.