Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики зустрілися з білоруським викладачем

Студенти факультету журналістики зустрілися з білоруським викладачем

05.03.2021 09:33 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики зустріч із фахівцем-практиком освітній процес

На факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася онлайн-зустріч студентів 1-2 курсів спеціальності «Журналістика» з доцентом кафедри періодичного друку та вебжурналістики факультету журналістики Білоруського державного університету, кандидатом філологічних наук Олександром Градюшко.

Цей викладач виступив із лекцією на тему «Виробництво медіаконтенту в цифровому середовищі. Прийоми створення ефективних заголовків та текстів». Зокрема, мовилося про показники ефективності та стандарти роботи цифрового медіа, критерії якості контенту, поради щодо тем для написання матеріалів, читабельність заголовків та текстів, правила ведення телеграм-каналів та тік-токів засобів масової інформації.

Наприкінці зустрічі студенти запитували в Олександра Градюшко його думки щодо певних трансформацій, що відбуваються в журналістиці, протести в Білорусі та роль засобів інформації в них. Потім лектор запропонував студентам пройти квіз і відповісти на запитання, які стосуються цифрових медіа. Переможницями стали троє другокурсниць, які оперативно та точно відповіли на питання вікторини.

Зустрічі з провідними фахівцями в обраній галузі формують у студентів факультету журналістики певний світогляд та сприяють розвитку професійних компетенцій.

Алла Стрілець,

студентка 2 курсу факультету журналістики