Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбулися дебати між претендентками на посаду голови студради

В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбулися дебати між претендентками на посаду голови студради

В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбулися дебати між претендентками на посаду голови студради
05.03.2021 11:35 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University іІнженерний навчально-науковий інститут студентська рада студентське самоврядування передвиборні дебати

Третього березня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися дебати між двома претендентками на посаду голови його студентської ради.

Своїм баченням роботи органів студентського самоврядування, досвідом громадської діяльності, а також складом команди поділилися претендентки на посаду: студентка 1 курсу спеціальності «Архітектура та містобудування» Юлія Приходько і студентка 3 курсу спеціальності «Менеджмент» Мілєна Сьомчина. Дебати організували представники студентської виборчої комісії (СВК) ЗНУ під головуванням Анастасії Герасименко за підтримки студентської ради інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Програма проведення дебатів передбачала виступи претенденток та відповіді на питання. Згідно з результатами жеребкування, першою представляла свою програму Мілєна Сьомчина.

Мілена Сьомчина з першого курсу є активісткою студентського життя інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Вона займалась культурно-масовою, профорієнтаційною й організаційною діяльністю. На сьогодні –профорг студентів економічного напрямку. Її команда – це Марія Кожухова, яка має посісти посаду заступниці голови студентської ради та голови освітнього сектору, Іван Пахомов – майбутній секретар. Аліна Градова планує керувати інформаційним сектором, а Богдан Монастирний бачить себе головою культурно-масового сектору.

У своїй передвиборчій програмі Мілєна окреслила дві найважливіші, на її думку, задачі, над вирішенням яких вона збирається працювати. Це, по-перше, створення дружньої та потужної студентської спільноти, а по-друге, налагодження більш плідної співпраці між всіма студентськими радами ЗНУ заради підвищення ефективності всього студентського самоврядування. Студентка першого курсу Юлія Приходько завжди мала активну життєву позицію. Ще під час навчання в школі неодноразово отримувала нагороди за участь у роботі шкільного самоврядування. Має хист до творчих і спортивних занять. Уже студенткою допомагала в організації таких заходів, як «Запорізький спорт. Будемо знайомі!», молодіжний форум «Рік, який усе змінив!», «Марафон почуттів!» тощо. У своїй команді вона бачить Тетяну Панченко (радниця голови), Аліну Авксент’єву (освітній вектор), Івана Шурлікова (інформаційний вектор), Сергія Остроконя (побутовий вектор) та Мирослава Клюквачова (культмасовий вектор).

Після виступів дівчат ведуча поставила їм конкретні питання щодо їхніх програм і способів успішного вирішення окреслених проблем. Потім претендентки звернулися одна до одної з пропозиціями пояснити ті чи ті моменти їхніх програм, а завершилися дебати відповідями на запитання, що були надіслані у google-форму.

Студенти та викладачі, які взяли участь у дебатах online, жваво обговорювали в чаті виступи Мілєни та Юлії, обмінювалися думками. Репортаж із цих дебатів можна побачити на каналі YouTube за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=EzSnGgCNfRs.

Сподіваємося, що студенти інженерного навчально-наукового інституту продемонструють таку ж активність і 10 березня, коли відбудуться вибори. Для цього лише потрібно зайти з 8.00 до 20.00 за лінком: https://moodle.znu.edu.ua/ і віддати голос за ту чи ту кандидатку. Оберіть для себе яскраве майбутнє! Зробіть вибір на користь по-справжньому незабутнього студентського життя, сповненого знаннями, науковими дослідженнями й цікавими заходами!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини