Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології студенти зустрілися з майбутніми роботодавцями

Четвертого березня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась важлива та цікава подія – зустріч студентів освітніх програм «Соціальна педагогіка» й «Логопедія» та представників кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти у складі завідувачки Наталії Заверико, доценток Юліани Мацкевіч, Тетяни Соловйової, Олени Лещенко, Марії Гладиш, викладачок Уляни Авраменко та Вікторії Апухтіної з представниками Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – заступницею директора Юлією Хорошкіною та методисткою Наталією Квашою. Гості знайомили студентів зі специфікою роботи територіального центру і тими професійними компетентностями, якими мають володіти випускники нашої кафедри для успішного працевлаштування та подальшої ефективної роботи.

Під час зустрічі з майбутніми роботодавцями студенти отримали відповіді на свої запитання та дізнались про особливості роботи у різних відділеннях територіального центру. На заході були студенти бакалаврату з першого по четвертий курс, у тому числі і студенти заочної форми навчання, а також студенти магістратури освітньої програми «Соціальна педагогіка». У заході взяли участь близько 60 учасників. Навіть після закінчення зустрічі, студенти продовжували цікавитись подробицями роботи територіального центру та можливістю працевлаштування після закінчення навчання.

Крім того, між кафедрою соціальної педагогіки та спеціальної освіти та Запорізьким міським територіальним центром соціального обслуговування була досягнута домовленість про подальшу співпрацю, а саме – найближчим часом запланована робоча зустріч з питань обговорення освітньо-професійної програми «Логопедія».

Представники факультету соціальної педагогіки та психології сподіваються, що такі заходи стануть традиційними. Вони дякують партнерам – Запорізькому міському територіальному центру соціального обслуговування.