Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЕПФК ЗНУ Анастасія Бризгіна у складі збірної України встановила новий національний рекорд із легкої атлетики

10.03.2021 11:27 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж спорт легка атлетика перемога

Відома запорізька спортсменка-легкоатлетка, випускниця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Бризгіна у складі збірної України, встановила новий національний рекорд в естафеті 4х400 м.

В естафеті 4х400 м чемпіонаті Європи у приміщенні, що проходив в м. Торуні (Польща), українська команда у складі Вікторії Ткачук, Анастасії Бризгіної, Катерини Климюк та Анни Рижикової, показала час 3:30.38 с. Відтепер це – новий національний рекорд України. Нагадаємо, що нещодавно українська легкоатлетична команда в цьому ж складі виграла подібне змагання (естафета 4х400 м) з результатом 3:38.16 с. на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), що проходив у м. Стамбулі (Туреччина).