Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту для вступу до магістратури

12.03.2021 11:15 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр інтенсивного вивчення іноземних мов підготовчі курси єдиний вступний іспит з іноземної мови вступ до магістратури

У слухачів курсів Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) є можливість швидко та якісно підготуватись до вступного іспиту й почуватись більш впевнено при його складанні. Підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури дають можливість покращити свій рівень володіння іноземними мовами. Центр працює вже далеко не перший рік, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачі Центру накопичили значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов.

Такі підготовчі курси будуть працювати з березня по червень 2021 року. Заняття проводяться онлайн і офлайн. Розклад занять узгоджується з кожною групою окремо, а кількість слухачів у групі – від 10 осіб. Відзначимо, що програма навчання передбачає опанування стратегії роботи з текстами, лексикою, граматикою, виконання типових завдань та тестів. Вартість навчання: 80 академічних годин – 2400 грн/ 1800 грн (online); 60 академічних годин – 1800 грн/ 1400 грн (online); 40 академічних годин – 1200 грн/ 900 грн (online).

Тож всі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови, можуть звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66-Б, 2 корпус ЗНУ, 108 аудиторія або за телефоном: 289-12-95, 0662905621.