Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму розповіли старшокласникам Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» про умови вступу до ЗНУ

15.03.2021 15:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра фізичної терапії та ерготерапії профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Днями в Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 10-11 класів із викладачкою факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму кафедри фізичної терапії та ерготерапії Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), кандидаткою педагогічних наук, доценткою Оленою Бессарабовою.

Під час зустрічі зі старшокласниками Олена Вікторівна презентувала  їм запорізький національний університет. Вона розповіла про особливості вступу на факультет фізичного навчання, здоров’я та туризму та про переваги навчання на ньому. Також для учнів провели відеоознайомлення з кафедрою фізичної терапії та ерготерапії, зокрема під час виступу викладачки йшлося про умовами проходження практики за кордоном.

Серед іншого, майбутніх випускників запросили до участі в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО, які традиційно проходять на базі Запорізького національного університету. Крім того, учасники заходу мали можливість поставити представниці університету запитання щодо особливостей встцпу-2021 і можливостей саморозвитку та початку наукової кар’єри для студентів ЗНУ, працевлаштування після отримання диплома тощо. Адміністрація Запорізької школі-інтернату «Козацький ліцей» висловлює подяку доцентці Олені Бессарабовій за візит і за популяризацію здорового способу життя серед учнів.