Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Більш ніж сто кращих студентів технічних спеціальностей ЗНУ отримуватимуть у ІІ семестрі 2020-2021 н.р. стипендію від ТОВ «Метінвест Холдинг»

16.03.2021 10:25 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут стипендіальна програма співпраця зі стейкхолдерами

Група компаній «Метінвест» продовжує реалізацію стипендіальної програми для найкращих студентів технічних спеціальностей закладів вищої освіти України. 128 студентів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) впродовж ІІ семестру отримуватимуть додаткову стипендію від «Метінвест Холдингу». Вітаємо наших стипендіатів!

Завдяки активній співпраці Запорізького національного університету й ТОВ «Метінвест Холдинг», молодь проходе практику й стажування на підприємствах холдингу. Студенти беруть участь у програмі дуальної освіти, вебінарах від ПАТ «Запоріжсталь»; є постійними учасниками різноманітних соціальних акцій, кейс-чемпіонатів, які влаштовує для них холдинг. Зокрема, цього року ЗНУ став найактивнішим учасником кейс-чемпіонату «М.Student Champ-2021». І, безумовно, кращі студенти інженерного навчально-наукового інституту та математичного факультету стають стипендіатами холдингу.

Так, у весняному семестрі 2020-2021 н.р. 107 студентів технічних спеціальностей інженерного навчально-наукового інституту (спеціальності «Металургія», «Інженерія програмного забезпечення», «Цивільна безпека», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Технології захисту навколишнього середовища»; «Теплоенергетика», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»), а також 21 студент математичного факультету (спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки») отримуватимуть стипендію від ТОВ «Метінвест Холдинг».

Ці хлопці та дівчата поставили перед собою мету стати стипендіатами Метінвесту і досягли її. Можеш цього досягти й ти! А для цього тобі потрібно не лише отримали найвищі бали за навчання, а й показали себе активним учасником ініціатив, які постійно організовує для студенів ТОВ «Метінвест Холдинг».

Тож не лишайся байдужими і бери участь у всіх проєктах Метінвесту!  Це неодмінно допоможе тобі відчути себе членом великої родини, зустрітися та працювати зі справжніми фахівцями своєї справи. Цей незабутній досвід залишиться з тобою назавжди як теплі спогади про роки студентства та твого професійного становлення!

Інженерний навчально-науковий інститут