Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Тарас Мальченко виборов «золото» чемпіонату України з олімпійського тхеквандо ВТ

18.03.2021 11:03 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет спорт тхеквандо перемога

15-17 березня в місті Харкові проходив чемпіонат України з олімпійського тхеквандо ВТ. Серед його учасників був студент 4 курсу (4 групи) юридичного факультету ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Тарас Мальченко. Після річної паузи в змаганнях, що виникла через короновірусну хворобу, Тарас впевнено виграв три поєдинки. Перший – проти спортсмена з Донецька з рахунком 22:0. Другий, з рахунком 32:6, – проти спортсмена з Одеси. Третій – проти спортсмена з Києва з результатом 22:6. У результаті він здобув золоту нагороду.

Завдяки цій перемозі, Тараса Мальченка відібрали на Чемпіонат Європи в м. Софія (Болгарія), який проходитиме 8-11 травня. А вже 20 березня для нього починається національно тренувальній збір присвячений цим змаганням. Тарас щиро вдячний декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць і всім викладачам факультету за їхню підтримку, що дозволяє йому поєднувати успішне навчання й професійне заняття спортом.