Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники математичного факультету пояснюють старшокласникам особливості цьогорічного вступу до ЗНУ

19.03.2021 10:20 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Представники математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) плідно співпрацюють із Запорізьким багатопрофільним ліцеєм № 62. На базі цього навчального закладу проводяться практики студентів педагогічних спеціальностей, педагоги запрошуються до вишу для обговорення та оновлення освітніх програм. А учні ліцею беруть участь у конкурсах, організованих факультетом. 18 березня у рамках цієї співпраці відбулась зустріч представників математичного факультету з учнями 11 класу.

Тема заходу «Правила вступу на навчання до ЗНУ». На зустрічі жваво обговорювали такі питання, як Європейська концепція «Навчання протягом життя», актуальність професій, вступ на бюджетну форму навчання (за держзамовленням), формула розрахунку рейтингового балу для вступу, ціна за навчання за контрактною формою та багато іншого.

На додачу під час зустрічі згадали про 32-гу річницю мережі WWW (12 березня) та констатували позитивне проникнення web-технологій у всі «атоми» життя людини. Згадали також про негативні наслідки: кібер-залежність, вторгнення в особисте життя. порушення конфіденційності інформації та приховане збирання інформації про користувачів інтернет.

Увагу учнів звернули на сайт ЗНУ (розділ «Вступнику» та на сайт відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування й на сайт приймальної комісії, де вступники можуть отримати кваліфіковану швидку інформаційну допомогу. Розповіли старшокласникам і про спеціальності, за якими навчають на математичному факультеті. Учнів запросили до ЗНУ на безкоштовні пробні тренінги та подальше навчання й побажали успіхів.

Геннадій Циммерман,

заступник декана математичного факультету