Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із ЗНО з хімії та фізики

У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із ЗНО з хімії та фізики

19.03.2021 15:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зовнішнє незалежне оцінювання вступ-2021 тренінг

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) 14 березня стартувала низка безкоштовних пробних тренінгів із написання ЗНО. Нагадаємо, що цей популярний серед абітурієнтів захід із підготовки до успішного проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання давно перетворився на добру традицію для ЗНУ. Щороку всі охочі можуть пройти тут тренінги з усіх предметів, що увійшли до переліку основної сесії ЗНО. Цього року в перший день тренінгів до вишу завітали вступники, які вирішили перевірити рівень своїх знань із біології, хімії, фізики та географії.

Як зазначає начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, однією з переваг тренінгів із написання ЗНО від Запорізького національного університету є те, що його викладачі перевіряють усі роботи їхніх учасників. Отримані результати оприлюднюють на сайті університету. На сьогодні вже відомі результати пробних тренінгів із ЗНО з хімії та фізики. Ознайомитися з ними можна за покликанням:

Також нагадуємо, що на цих вихідних у ЗНУ продовжиться низка тренінгів. 20 березня о 9.00 розпочнеться тренінг із зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, а 21 березня в цей же час – тренінг із ЗНО з української мови та літератури. Звертаємо увагу, що до участі у тестуванні допускаються учасники без наявних симптомів захворювання, із засобами індивідуального захисту. Місце проведення безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО – навчальний корпус №2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б). За детальною інформацією щодо проведення тренінгів, результатів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою:

69600, м. Запоріжжя,

вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

E-mail: vdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: Вступнику ЗНУ