Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели безкоштовні пробні тренінги ЗНО з іноземної мови

У ЗНУ провели безкоштовні пробні тренінги ЗНО з іноземної мови

22.03.2021 16:37 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет іноземної філології Безкоштовні пробні тренінги ЗНО профорієнтаційна діяльність

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривають аудиторні безкоштовні тренінги з предметів, які увійшли до переліку зовнішнього незалежного оцінювання. Так, 20 березня до вишу завітали всі охочі перевірити свій рівень знань із англійської, німецької та французької мови. У пробних ЗНО із іноземних мов взяли участь 213 учасників. Всього зареєстрованих учасників було 350 чоловік.

Оскільки під час проведення таких тренінгів співробітники ЗНУ завжди дотримують зручного для абітурієнтів графіку, то розводити старшокласників аудиторіями почали завчасно. Крім того, саме викладачі нашого вишу виступали старшими інспекторами та інспекторами, які слідкували за дотриманнями усіх правил під час написання тестових робіт.

Для проходження того чи того тесту учасникам виділялось 150 хв. Із результатом вони матимуть змогу ознайомитися незабаром на сайті вишу. Після цього учасники тестування, за бажанням, можуть опрацювати результати, щоб з’ясувати свої сильній і слабкі сторони й використати це для подальшої підготовки.

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, а також – викладачі й співробітники факультетів, які проводили пробні тестування. Безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО, вже більше 10 років поспіль проходять на базі Запорізького національного університету за дієвої підтримки  керівництва вишу та завдяки зусиллям колективу ЗНУ. Уже зараз майбутні вступники можуть обрати ті предмети, із яких необхідно перевірити свій рівень знань, і водночас пройти тренінги, які відбуватимуться в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Представники керівництва вишу та організатори тренінгів переконані, що такі заходи є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання, адже вони дають можливість розширити свої адаптаційні можливості, спробувати власні сили, перевірити рівень своїх знань і вмінь, а також підготуватись до ЗНО психологічно, організаційно та процедурно. Участь у тренінгах допоможе майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання, й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки, звернутися за додатковою консультацією зі складної для них теми до шкільних вчителів чи представників університету.

Перед початком тестувань на його учасників очікували поради щодо успішного складання ЗНО. Співробітники ЗНУ надали старшокласникам рекомендації, як краще психологічно підготуватися до проходження тестувань й адаптуватися до стресових ситуацій. Також співробітники вишу, задіяні у проведенні ЗНО, нагадали абітурієнтам про правила, час, умови та технічні аспекти складання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови, про особливості проведення аудіювання, про структуру тестового зошита. Окрім того,  серед майбутніх абітурієнтів провели профорієнтаційну роботу, роздали профорієнтаційний спецвипуск газети «Запорізький університет», буклети, у яких йдеться про всі особливості вступу, та розповіли майбутнім абітурієнтам про переваги навчання у ЗНУ. Під час тренінгів були дотримані всі карантинні вимоги: обмежена кількість учасників, дезінфекція рук при вході в аудиторію, масковий режим і температурний скринінг при вході в корпус.

Цього дня до ЗНУ завітали школярі-старшокласники. У їхньому числі були й представники  різних навчальних закладів не тільки нашого міста, а й Запорізької та сусідніх областей, які прагнуть вступити саме до ЗНУ, ознайомитися із форматом проведення тестувань ЗНО та ретельно підготуватися до них. Так, учениця 11 класу Академічного ліцею «Вибір» Анна Піка планує відвідати тренінги з математики, англійської мови, щоб якісно підготуватись до вступу у ЗНУ, де хоче вивчати англійську філологію та іспанський переклад. А Марія Кравчун із Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Орієнтир2, яка дізналася про безкоштовні тренінги на сайті ЗНУ, хоче спробувати свої сили у складанні англійської мови та математики. Далі вона планує вступити на математичний факультет і вивчати програмування. Крім того, пробні тренінги з іноземної мови, української мови та історії України планує відвідати Мирослава Сурель із ЗОШ №2 м. Вугледар Донецької області, яка дізналась про тренінги на сайті вишу. Дівчина планує далі вступати до ЗНУ на спеціальність «Туризм».

Відзначимо, що безкоштовні пробні тренінги з інших предметів будуть проходити і далі. Так, 27 березня відбудуться тренінги з математики о 09.00.Закінчаться безкоштовні тренінги 28 березня 2021 року тренінгами з історії України о 09.00. Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, або за телефоном: (061) 289-12-96.

Графік роботи: понеділок-четвер – із 9.00 до 17.00, п’ятниця – із 9.00 до 16.00 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45). За детальною інформацією щодо проведення тренінгів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою:

69600, м. Запоріжжя,

вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU