Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології підбили підсумки ХІ-ого Обласного конкурсу читці української поезії та прози

На факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)  завершився Ректорський конкурс – ХІ-й Обласний конкурс читці української поезії та прози. Цей важливий мистецький захід започаткований  співробітниками кафедри акторської майстерності.

Цього року конкурс проходив в онлайн-форматі, завдяки чому розширилося його географію. До творчої програми приєдналися представники Одеської області. Запорізьку область у конкурсі представляли читці з Мелітопольського, Михайлівського, Пологівського та Запорізького районів та із смт Кирилівка. Запам’ятались яскраві виступи читців загальноосвітніх шкіл м. Запоріжжя: №№ 61, 93, 77 і 27.

Високу оцінку отримали роботи виконавців Запорізьких шкіл мистецтв №1, №4, театральний колектив «Vitamin T», «Театральна майстерня Fortuna», театральне відділення музичної школи №1, «Народній художній колектив» Театр-студія «Музична казка» ПНЗ ЦЕВ Хортицького району, театральна студія «Карамелька», «Зразковий художній колектив» театральний гурток «Прем’єра» ПНЗ «ЦДЮТ Дніпровського району», вихованці НВК «Джерело» Комишуваського СБК, Народний театр «Веселята»з м. Пологи. Оцінювало конкурс журі в складі народних та заслужених артистів України – викладачів кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Усім учасникам та їхнім керівникам представники факультету СПП зичать подальших творчих успіхів, наснаги та чекають на їхню участь у конкурсі в наступному році.

Тетяна Петрик,

старша викладачка кафедри акторської майстерності,

викладачка з майстерності актора і сценічної мови