Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан біологічного факультету долучилася до реалізації міського проєкту вчителів хімії, біології, географії «Наукова підтримка інновацій в освіті»

25.03.2021 14:22 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет співпраця зі вчителями профорієнтаційна діяльність

Декан біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Омельянчик взяла участь у реалізації міського проєкту вчителів хімії, біології, географії «Наукова підтримка інновацій в освіті». 24 березня вона долучилася до заходу в онлайн-форматі, присвяченого темі «Сучасний урок із використанням технологій змішаного навчання». Серед його учасників було , зокрема, 59 вчителів закладів середньої освіти.

На цьому заході представили інноваційні технології проведення уроку в умовах карантину відео-уроки, на платформі Zet Shool, урок у вигляді гри в онлайн-форматі тощо.

Професорка Людмила Омельянчик поділилась з учасниками онлайн-зустрічі напрацюваннями щодо змішаного навчання на біологічному факультеті ЗНУ. Вона взяла участь в обговоренні уроків, представлених вчителями, і, користуючись нагодою, запросила учнів через вчителів, присутніх на заході, вступати на біологічний факультет найкращого Запорізького національного університету.