Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики провели навчальні фахові інтерв’ю

Студенти факультету журналістики провели навчальні фахові інтерв’ю

Студенти факультету журналістики провели навчальні фахові інтерв’ю
25.03.2021 16:01 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес тренінг

У рамках навчального курсу «Медійний контент в інформаційному суспільстві» 20 березня відбувся тренінг із написання інтерв’ю. Слухачі цього курсу не лише отримують знання про види медіаконтенту, але й працюють над створенням медіапродукту. Тренінг «Інтерв’ю» дав можливість не тільки здобути навички роботи над цим видом медіатворів, але й виявити цікавих особистостей серед студентів, більш детально ознайомитись із їхніми захопленнями та досвідом навчання й реалізації себе в професії. Викладачка курсу професор кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Чернявська так прокоментувала виконання цього завдання: «Дуже цікаво працювати із аудиторією студентів різних факультетів, для них важливо отримати нові знання про медіаконтент, з’ясувати для себе як можна налагоджувати комунікацію через різні види медіа. А ще такі заняття дають змогу студентам перезнайомитись і мати такі зв’язки, що сприятимуть професійній комунікації у майбутньому, науковій взаємодії».

Студентка Печко Юлія – медсестра Запорізької обласної клінічної лікарні та за сумісництвом студентка 3-го курсу відразу двох факультетів – іноземної філології та фізичної реабілітації та ерготерапії. Вона розповіла про навчання в університеті та свою професійну діяльність:

Савчина Любов:

- Із чим пов'язаний твій вибір навчання в ЗНУ?

Юлія Печко:

- Я хотіла розширити свій світогляд, отримати нові знання в галузі реабілітації хворих і також поглибити свої знання іноземних мов. І Запорізький національний університет – найкращий вибір для втілення моїх наукових бажань.

Вероніка Орличенко:

- Розкажи про кафедру ерготерапії, не одразу здогадаєшся, що це за напрям?

Юлія Печко:

- Кафедра ерготерапії та фізичної терапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму готує фахівців, котрі здатні допомагати людям, які отримали травми або перенесли операції, методом працетерапії або фізичних вправ. Ерготерапія – це досить новий напрям в Україні, але він успішно втілюється в лікувальний процес і має місце в нашій Запорізькій обласній клінічній лікарні.

Ілля Микал:

- Чому ти обрала професію медсестри?

Юлія Печко:

- Для мене це – одна з можливостей зробити добрий внесок в цей світ. Допомагати людям, робити щось на благо – це завжди приносило мені душевне задоволення.

Анастасія Педько:

- Що ти відчуваєш, коли допомагаєш людям?

Юлія Печко:

- Мабуть, якусь емпатію, співпереживання, іноді навіть жалість. У моєму відділенні багато хворих, котрі лежать, які з труднощами можуть навіть сидіти в ліжку. І це розуміння їх безвихідної ситуації викликає в мене емоції співчуття. І навіть коли я роблю пацієнтам ін’єкції або крапельниці, я намагаюсь зробити все максимально безболісно, щоб вони не тільки отримали користь від ліків, а й не відчували дискомфорту від процедур.

Богдан Синник:

- Чи не важко тобі поєднувати навчання на двох факультетах та роботу?

Юлія Печко:

- Спочатку було дуже важко, але вже на третьому курсі я ввійшла в колію, і мене виходить все поєднувати. Особливо популярне нині дистанційне навчання мені дуже допомагає. Наприклад, я можу здати екзамен, знаходячись в себе на роботі, або приєднатися до лекції в свою обідню перерву. Це дуже зручно.

 

Студентка 3 курсу факультету журналістики Валерія Вітер розповіла про свій досвід професійного волонтерства:

- Чому ти вирішила займатись волонтерською діяльність?

- Чому я вирішила займатися волонтерством? Напевно це було велике бажання працювати в галузі концертної діяльності та спорту. А ще, основним моїм завданням було побороти страх публічного виступу на велику аудиторію. Як раз після школи, влітку, в інтернеті я побачила, що набирають волонтерів до «Юності», та вирішила, що саме час виходити із зони комфорту.

- На яких заходах ти була волонтером? 

- Це були як спортивні заходи, так і концерт. Ну, із найвідоміших це – концерти Олі Полякової, Тіни Кароль, Олега Винника і ще багато кого. Спортивні заходи такі, як ганбол, волейбол і баскетбол.

- Як пандемія вплинула на концертну діяльність? 

- Під час карантину, концерти відбуваються з дотриманням усіх карантинних вимог, тобто умов щодо розподілу місць глядачів у залі, масочний режим, але, насправді, коли велика кількість людей, на жаль, важко дотримуватися усіх правил та норм.

Бувало таке. що під час концерту приїжджала поліція та починала штрафувати людей за недотримання карантинних заходів у людяних місцях. Іноді доходило аж до примусового завершення концертів.

- Із якими труднощами ти зіткнулась під час волонтерської діяльності?

- Із найбільшими труднощами я стикнулася під час роботи з українською співачкою, тому що багато моментів, які не прописані в технічному райдері, вона вигадує за 2 хвилини до початку виступу.

- Як ти плануєш розвиватись у цій галузі діяльності?

- Я маю велике бажання працювати в галузі шоу-бізу тому, що мені це дуже подобається. І зараз я маю багато можливостей, щоб прокласти собі шлях до своєї мрії.

 

Валерія Коломієць

 

 

 

Схожі новини